Sohbet

 • 30 Kasım 2016
 • 290 kez görüntülendi.

       IRC aleminin vazgeçilmez isimleri arasında yer almak için yaklaşık 9 ay önce sohbet sunucuları hayatına atıldık. Bu süre zarfında gerek iyi, gerekse kötü günlerimiz oldu ve kötü denebilecek günleri geride bırakmanın huzuru içerisindeyiz.

sohbet

Yenilenmiş alt yapımız ve yenilenmiş kadromuz ile siz değerli kullanıcılarımızın yeniden karşında olmaktan büyük bir keyif alıyoruz. Bu kaliteli sohbet ortamını yaratmada bizlerden desteğini esirgemeyen siz değerli kullanıcılarımıza da göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkürlerimizi iletmeyi bir borç biliriz.

Aramıza yeni katılacak arkadaşlar için de bir kaç bilgiyi paylaşmak isterim. Sohbet sunucuları arasında pek eski sayılmasak da kaliteli bir sohbet ortamı arayan arkadaşlarımız için iyi bir alternatif olduğumuzu belirtmek isteriz. Sizler gibi değerli insanların da bu ortamdan faydalanması ve eğlenceli bir kaç saat geçirmesi en derin temennimiz. Oyun kanallarımız da hem bilginizi pekiştirip hemde yeni kazanımlar elde edebilirsiniz.

Ayrıca, yönetimimizde yer almak isteyen arkadaşlar olur ise yapılacak değerlendirmenin ardından bu eğlenceli ve kaliteli sohbet ortamında kendilerine düşen görevleri en iyi şekilde yapacaklarından şüphemiz de yoktur. Departmanlarımızda görev almak isteyen arkadaşları ve kaliteli sohbet‘in olduğu kanallarımızda siz değerli arkadaşlarımızı da görmeyi istiyoruz.

Görev almak isteyen arkadaşlarımız için ihtiyacımız olan departmanlarımız aşağıda sıralanmıştır.

Chanserv Departmanı, Nickserv Departmanı, Help Departmanı, Radyo Departmanı, Web Departmanı. Ayrıca oper ve admin alımlarımız da devam etmektedir. İhtiyacımız olan oper ve adminlikler de şu şekildedir. Services Administrator, Server Administrator, Co Administrator, IRCop.

Admin ve oper alımları, Helper Departmanı alımları için “aLwayS” nickli arkadaşımız. Chanserv, Nickserv ve Web Departmanı alımları için “CoLoNeL” nickli arkadaşımız. Radyo Departmanı alımları için ise “BuZ” nickli arkadaşımız ile irtibata geçebilirsiniz.

Her geçen gün büyüyen ve güzelleşen bu ailenin bir parçası olmak için neden daha fazla bekleyesiniz ki? Sizler de sınırsız eğlence ve türkiyenin en kaliteli sohbet ortamında bu keyfi bizler ve aramıza yeni katılacak siz değerli dostlarımız ile yaşayın. Unutmayın bu sunucuda olmak ve bizlerle olmak bir ayrıcalıktır. Bu ayrıcalığı kendinize tanıyın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. aSuNo Gravatar dedi ki:

  Hersey Çok Güzel Olmuş. Herşey Gönlünüzce Olsun Herkese Hayırlı Olsun..Ve sohbetin Tek Adresi Diyebilirim

 2. BernaNo Gravatar dedi ki:

  Aranızda bulunmaktan dolayı mutluyum. İyiki sizleri tanımışım ve iyi ki aranıza katılmışım. Başarılarınızın devamını diliyorum.

 3. ibrahimNo Gravatar dedi ki:

  Cok GüzeL yenıden bır arada olmak aslında umarım bu sefer daha ıyı bır yerlere gelmek ıcın bıraz daha caba harcarız hep beraber

 4. M.GüneşNo Gravatar dedi ki:

  Gerçekten mükemmel seviyeli sohbetler var. İlgilenenlerin eline koluna sağlık. Daha nice başarılarınızın devamını dilerim. Yayında ve yapımda emeği geçenlere teşekkürü bir borç biliriz 🙂

 5. uSuLNo Gravatar dedi ki:

  Sebepsiz mutlulugun cıkarsiz muhabbetin mekani.. welcome dostlar..

 6. TheKinGNo Gravatar dedi ki:

  Bu güzel ortamın gerçekleşmesinde emeği geçen herkese teşekkürler. Emeğinize yüreğinize sağlık.

BİR YORUM YAZ